Mateřská škola Kaštánek

Teplice, Na Stínadlech 2388

logo kastanek

Mateřská škola Kaštánek

Teplice, Na Stínadlech 2388

Elektronický předzápis

 

 

 

 

Předzápis

 

Vážení rodiče, letos poprvé budete své dítě přihlašovat formou elektronického předzápisu, který bude spuštěn od 2.5.2024 až do 14.5.2024.

 

 

Ještě před termínem řádného zápisu si z pohodlí domova vyplníte elektronickou žádost a tím své dítě „předzapíšete“ do mateřské školy.

 Údaje z této žádosti jsou ihned odeslány do účtu MŠ a na Vás je pouze si vyplněnou žádost vytisknout a navštívit s ní lékaře ohledně potvrzení. Poté už bude zbývat poslední krok a to dostavit se v den řádného zápisu, tj 15.5.2024, do MŠ. Tím, že MŠ bude mít potřebné údaje již k dispozici, bude celý proces zápisu Vašeho dítěte zkrácen na minimum.

Máte možnost si rezervovat čas, kdy přesně k řádnému zápisu přijdete. Veškeré Vámi vyplněné údaje jsou přímo předávány MŠ v zašifrované podobě a nikdo jiný kromě MŠ k nim nemá přístup.

 

Na webu: www.elektronickypredzapis.cz stačí vyhledat naši mateřskou školu a předzapsat se do ní, nebo kliknutím na odkaz níže přejít přímo na informační stránku naší MŠ: 

 

https://elektronickypredzapis.cz/materska-skola/teplice-kastanek

 

 Dále Vás program navede, jaké další kroky je potřeba podniknout (tisk vyplněné žádosti, návštěva lékaře) a vše potřebné doručit do MŠ stanoveným způsobem v termínu řádného zápisu. 

 

 

K ověření bydliště si přinesete občanský průkaz, k ověření místa narození rodný list dítěte.